Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Компресор повітряний ЮМЗ

Компресор повітряний ЮМЗ

Наявність: На складі
1,500.00 грн
 

Цим 1-циліндровим пневмокомпресором обладнані трактори ЮМЗ, автобуси ПАЗ-3205, Богдан, автомашини ГАЗ-66 і двигуни Д-65.

Ось деякі з його показників:

  • нормальна швидкість обертання коленвала - 25 об / сек;
  • охолодження головки компресора - водяне / повітряне;
  • вага - 6 кг.

Компресор обертає клиноремінна передача від шківа водяної помпи. Для його натягу мається болт регулювання.

Колінчастий вал, що приводить у дію поршень, обертається усередині картера, спираючись на два шарикопідшипники. Масло, що надходить під тиском з мастильної системи дизеля по зовнішньому трубопроводу до задньої кришки, звідки по каналу валу до шатунним підшипників, змащує його. Інші поверхні тертя змащуються розбризкуванням масла, що випливає з підшипника шатуна.

У поршні компресора дві верхні канавки зайняті компресійними кільцями, а нижня - маслозйомні. Головка циліндра забезпечена нагнітальним і всмоктувальним клапанами.

При досягненні в балоні тиску повітря 7,3 бар спрацьовуванням регулятора тиску розвантажується компресор. При зниженні тиску до 6,3 бар регулятор знову спрацьовує і починається нагнітання повітря в балон пневмосистеми.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Компресор повітряний ЮМЗ