Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Компресор повітряний ЗІЛ Т-150

Компресор повітряний ЗІЛ Т-150

Наявність: На складі
14,000.00 грн
 

Даний агрегат застосовується на автомобілі ЗіЛ-130, тракторах Т-150 і К-700 і відноситься до 2-х циліндровому з розвантаженням типу компресорів. Він забезпечує подачу повітря до 270 л / хв при 3200 об / хв.

Компресор отримує обертання від колінчастого валу мотора через клиноремінну передачу. Повітря в циліндри компресора надходить через пластинчасті впускні клапани, пройшовши повітряний фільтр. Потім воно поршнями стискається і витісняється в пневматичну систему через випускні клапани в головці циліндрів.

При досягненні тиску в системі 7,65 кг / см2 спрацьовує регулятор тиску і повітря через впускні клапани циліндрів починає вільно переміщатися по них і перестає надходити в пневматичну систему. Коли тиску в системі впаде до 6,0 кгс / см2, регулятор тиск призводить компресор в робочий стан і повітря знову починає надходити в систему.

Пари тертя компресора змащуються і охолоджуються маслом з системи змащення двигуна. При нестачі масла і засміченні повітряних каналів компресор може перегрітися. Коли ж він не дає необхідного тиску в системі, необхідно перевірити трубопроводи, їх з'єднання, а також клапани агрегату на герметичність.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Компресор повітряний ЗІЛ Т-150