Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Компресор повітряний ПАЗ

Компресор повітряний ПАЗ

Наявність: На складі
1,400.00 грн
 

Призначенням компресора поршневого ПАЗ 3205 є стиснення повітря до його подачі всередину циліндрів силової установки. Для більш ефективної роботи компресор піддається постійному охолодженню, яке ділиться на повітряне, водяне або комбіноване.

Опція охолодження компресора:

  • дозволяє подати в циліндри двигуна більше повітряної маси;
  • запобігає поломку і вихід з ладу пристрою в результаті його значного перегріву;
  • перешкоджає появі нагару всередині циліндра компресора.

Пневматичний компресор обладнаний пелюстковим клапаном, що значною мірою збільшує продуктивність вироби без внесення помітних змін в його конструкцію.

Цей повітряний компресор має невисоку ціну, тривалий термін експлуатації і може надійно працювати при великих навантаженнях. Його основними розмірами є номінальний діаметр циліндра, який дорівнює 72 мм, хід поршня, що становить 38 мм і робочий об'єм - 155 см3.

Причому він розвиває номінальні обороти, рівні 1350 об / хв, а максимальні - 1800 об / хв. Він здатний подавати до 115 літрів повітря на хвилину під надлишковим тиском 9,8 бар, витрачаючи на це 2,04 л. с. (1,5 кВт).

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Компресор повітряний ПАЗ