Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Корзина зчеплення ЗіЛ

Корзина зчеплення ЗіЛ

Наявність: На складі
2,000.00 грн
 

Це однодискове сухе зчеплення має литий чавунний картер, який закріплений на маховику колінвалу 8-ма болтовими з'єднаннями. Величину нажимного зусилля зчеплення створюють 16 пружин, що затискають ведений диск між кожухом зчеплення і натискним диском. Пружини відокремлені від натискного диска теплоізоляційними шайбами.

Крутний момент передається від кожуха зчеплення до відомому диску через натискний диск за допомогою чотирьох пар пластин пружинного типу.

Вузол виключення представлений чотирма важелями, які за допомогою пальців з'єднані з натискним диском і виделкою. Пальці і важелі з'єднані між собою за допомогою голчастих роликів. Важелі вимикання зчеплення регулюються гайками, які після цього раскерняють. Надалі регулювання цих важелів не проводиться.

У сталевого з фрикційними накладками відомого диска зчеплення є демпфер тертя. Задачу пружної муфти гасителя виконують 8 пружин, розташованих по колу. Балансування веденого диска виробляють установкою на ньому пластин з допустимим дисбалансом 25 кг * см.

Виключення зчеплення виробляється вижимним підшипником, встановленим на своїй муфті. У нього мастило закладають в заводських умовах, і надалі не додають: він служить до ремонту зчеплення.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Корзина зчеплення ЗіЛ