Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Корзина зчеплення КамАЗ

Корзина зчеплення КамАЗ

Наявність: На складі
2,000.00 грн
 

Дане зчеплення має такі особливості:

  • його механізм забезпечений нерегульованим вузлом, який автоматично встановлює середній провідний диск в середню позицію, коли зчеплення вимкнено;
  • форма кожуха фіксує натискні пружини;
  • на відомому диску є термостійкі фрикційні накладки з великим ресурсом;
  • підвісна педаль зчеплення не позначається на герметичності кабіни, а металопластмасовим втулкам в опорах педалі не потрібне мастило.

Зчеплення забезпечено гідравлічним приводом з пневмопідсиленням і мембранним пристроєм.

Механізм зчеплення складається з картера, натискного диска з кожухом, натискних пружин і відтяжних важелів, двох ведених дисків з накладками тертя і демпферами коливань крутильного типу, середнього ведучого диска.

Кожух зчеплення кріпиться до маховика двома установочними втулками і 12-ю болтами. Ведучі, нажимний і середній диск мають зовні по 4 шипа, що входять в пази маховика для передачі зусилля двигуна на ведені диски, які маточинами переміщаються по шліцах ведучого - валу коробки швидкостей або дільника.

Пружини, розміщені в зазорі, утвореному кожухом зчеплення і натискним диском, діючи на ведені і середній провідний диски, затискають між натискним диском і маховиком.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Корзина зчеплення КамАЗ