Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Корзина зчеплення СК-5 (Нива)

Корзина зчеплення СК-5 (Нива)

Наявність: На складі
1,300.00 грн
 

На комбайні СК-5 «Нива» за допомогою муфти зчеплення проводиться від'єднання на короткий час мотора від трансмісії, і для подальшого плавного з'єднання при переході з однієї передачі на іншу. Не менш важлива роль зчеплення і в тому, щоб охороняти трансмісію від надмірних механічних зусиль.

Принцип функціонування зчеплення комбайна «Нива» СК-5 заснований переважно на механізмі дії сил тертя ковзання (так званої, фрикційної муфти). Основною його функцією є передача крутного моменту від силової установки до трансмісії.

Основними елементами цього вузла трансмісії є: кожух зчеплення з регульованими гайками і пружинами, нажимний і ведений диски, маточини і т. д.

Серед основних несправностей зчеплення можна назвати пробуксовку, ускладненість або не перемикання передач, підвищена галасливість, «ведення» або різке включення.

Для забезпечення нормальної роботи цього вузла треба дотримуватися термінів технічного обслуговування та поточного ремонту. Але у випадку капітального ремонту муфти зчеплення комбайна, краще його провести в спеціалізованій організації, в якій є все необхідне (інструменти, пристосування, кадри) для якісного ремонту.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Корзина зчеплення СК-5 (Нива)