Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Корзина зчеплення СМД-14

Корзина зчеплення СМД-14

Наявність: На складі
1,700.00 грн
 

Вона застосовується на тракторах ДТ-75 і машинах на його базі. Цей елемент трансмісії являє собою сухий фрикційний двухдисковий постійно замкнутий пристрій. Діє зчеплення на основі фрикційних сил, які виникають в проміжку, утвореному маховиком і натискним диском, де ще знаходяться ведений і проміжний диски.

Місцем розміщення дисків зчеплення є внутрішня циліндрична порожнина маховика. Проміжний і нажимний диски провідними пальцями з'єднані з маховиком, але можуть рухатися по осі. З цією метою зовнішні поверхні цих дисків мають прямокутні пази по три в кожному, куди вставлені головки провідних пальців, запресованих в отверстку маховика.

Місцем установки ведених дисків є зазор, утворений маховиком разом з проміжним і натискним диском. Основними частинами веденого диска є сталевий плоский диск, на торцевих площинах якого наклепані фрикційні кільця, а посередині є маточина з масловідбивачем. У маточині є отвір з шліцами, за яким вона взаємодіє з шліцьовим валом і може по ньому легко пересуватися. За допомогою масловідбивачів захищається поверхню тертя дисків від масла, проникаючого крізь ущільнення підшипників.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Корзина зчеплення СМД-14