Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Насос масляний МТЗ-80

Насос масляний МТЗ-80

Наявність: На складі
1,300.00 грн
 

Цим шестерінчастим масляним насосом одноступінчатого типу обладнаний трактор МТЗ-80. Він кріпиться до кришки першого корінного підшипника колінвалу і приводиться в обертання від нього ж. Насос складають корпус, кришка, шестерня приводу і ведуча шестерня, укріплені на валу, і ведена шестерня, вільно розташована на пальці-осі.

При обертанні шестерень з всмоктуючої сторони створюється розрідження, тому масло через маслозаборнік надходить у насос. Захоплюючись зубами шестерень, воно під тиском надходить у контур нагнітання і потрапляє на поверхні тертьових деталей мотора.

Розмір глибини розточок для шестерень у корпусі, діаметр шестерень та їх розміщення забезпечуються з особливою точністю. Для виключення внутрішньої негерметичності привалочних площин корпус і кришки піддаються шліфовці. Щоб забезпечити співвісність підшипників, кришку з'єднують з корпусом за допомогою двох штифтів, отвори для яких обробляються заодно. Тому заміна кришок насосів неприпустима.

Подача насоса становить 0,6 л / сек, коли обороти мотора рівні 38,7 об / сек і тиск 7,0-7,5 кг / см2. При падінні тиску мастила нижче 1 бар при номінальній частоті обертання колінвала, його треба зупинити, щоб з'ясувати й усунути причину.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Насос масляний МТЗ-80