Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Насос масляний СМД-14

Насос масляний СМД-14

Наявність: На складі
1.00 грн
 

Маслонасос СМД-14 належить до односекційного типу. На його чавунному корпусі закріплена об'ємна кришка і всмоктуючий патрубок. Провідна і відома шестерні мають місця установки у вигляді розточок у корпусі насоса. Для зменшення тертя у веденої шестірні є втулка з бронзи.

Насосний вузол за допомогою лапок встановлений внизу блоку-картера двигуна. Валик насоса із закріпленою провідною шестернею обертається в двох втулках, одна з яких запресовується у корпус, а інша - у кришку. Провідною і відомою шестернями утворюється зубчаста пара, і друга з них просто обертається на пальці, який запресований у корпус насоса.

Обертання шестерень створює вакуум на вході, що засмоктує картера масло за допомогою мастилозаборнику зі знімною сіткою і впускного патрубка.

Одночасно шестерні створюють на виході тиск, що нагнітає масло у систему змащення дизеля за допомогою патрубка, прикріпленому до вихідного отвору корпусу. У місці з'єднання патрубка і корпус насоса встановлений запобіжний клапан, відтаровані на тиск 0,65-0,75 МПа. Він контролює підвищення тиску у контурі при неповністю прогрітому двигуні.

Приводну шестерню кріплять на хвостовик ведучого валика масляного насоса за допомогою шпонки і гайки.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Насос масляний СМД-14