Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Насос масляний СМД-18

Насос масляний СМД-18

Наявність: На складі
600.00 грн
 

Цей двигун має систему змащення, що включає трубопроводи, масляний насос, радіатор масляний, фільтри і контрольні прилади (манометр, датчики тиску і температури).

На двигунах СМД-18 застосовується змішана система мастила: примусова під тиском і вільна (розбризкування і самоплив). Несправності мастильної системи супроводжуються:

  • вихлопними газами сизого кольору;
  • підвищеним рівнем шуму при роботі двигуна;
  • стійким термічним нагріванням при ідеальній роботі системи охолодження.

Щоб відновити маслонасос СМД-18, його треба зняти, очистити й оглянути. Не повинно бути зовнішніх дефектів: зламів, тріщин, пошкоджень різьби, помітного люфту деталей обертання. Величину торцевого зазору визначають за люфтом ведучого валика. Коли його показник стає більше допустимого, треба перевірити подачу маслонасоса дизеля СМД-18 установкою на стенд.

Далі насосу і редукційне клапану належить розбирання та заміна зношених і поламаних деталей. Якщо корпус має механічний знос, а величина торцевого зазору між корпусом і шестернями більш 0,24 мм, необхідні шліфовочні роботи. Коли на корпусі зношені внутрішні поверхні, їх не відновлюють, а просто міняють.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Насос масляний СМД-18