Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Насос масляний СМД-60 (Т-150)

Насос масляний СМД-60 (Т-150)

Наявність: На складі
500.00 грн
 

Маслонасос СМД-60 (Т-150) відноситься до основних вузлів мастильної системи мотора, місцем кріплення якого служить блок-картер або ж кришка корінного підшипника коленвала.

Змащувальна система дизеля СМД-60 представлена фільтром, насосом, піддоном картера, радіатором, трубками і каналами. Контур мастила різний: деталі, які зазнають великі навантаження, змащуються під тиском, а легконавантажених - розбризкуванням або самопливом масла.

Циркуляція мастила по контуру тиску починається з його засмоктування з піддона шестерінчастим насосом. Далі мастило надходить в масляний фільтр, де залишає тверді частинки. Потім шлях чистого масла лежить в радіатор для охолодження і нагнітання в масляний контур.

Звідси воно під тиском йде до корінних підшипників коленвала і шийки розподвала. Далі масло нагнітається в свердління шатунних шийок, де воно знову піддається очищенню, а потім воно потрапляє між поверхнею шийок і шатунних підшипників, змащуючи їх.

Після цього масло змащує проміжну шестерню, потім з свердління в шийці вала нагнітається в канали блоку і у вісь коромисел. Для поршнів, циліндрів і поршневих пальців, а так само для розподільних шестерень досить розпилювального змазування.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Насос масляний СМД-60 (Т-150)