Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Насос масляний ЮМЗ

Насос масляний ЮМЗ

Наявність: На складі
1,300.00 грн
 

Однією з важливих частин мастильної системи двигуна Д-65 (ЮМЗ) є масляний насос. На цьому двигуні він представлений в одноступінчастому, шестеренчатому виконанні. Його завданням є створити циркуляцію і тиск в змащувальному контурі.

Щоб мотор Д-65 добре працював, необхідно при номінальних оборотах маховика забезпечити тиск в мастильній системі 0,15-0,35 МПа. У разі його падіння нижче 1,5 бар, слід вимкнути двигун і виявити причину. Новий запуск допустимий тільки після усунення неполадок.

Тиск у системі змащення може впасти через поломку масляного насоса або забитості сітчастого фільтра маслоприймача. Для усунення цих несправностей насос демонтується зі свого місця, розбирається, а маслоприймач разом з редукційним клапаном прочищається і промивається.

Якщо ж зношені насосні шестерні або його корпус, потрібна установка нового насоса. При поломці або деформуванні пружини редукційного клапана, її міняють на іншу.

Коли ж справні контрольно-вимірювальні прилади показують тиск більше максимально допустимого, то причину, швидше за все, треба шукати в редукційному клапані: його може заїсти, жорсткіше стати пружина, потрапити бруд і т. д.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Насос масляний ЮМЗ