Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Насос масляний А-01

Насос масляний А-01

Наявність: На складі
1.00 грн
 

Цей масляний насос призначений для створення тиску у мастильній системі і забезпечення маслом тертьових деталей двигуна. В системі змащення із сухим картером маслонасосом також виконується функція перекачування рідини з рухового картера у маслобак.

Даним масляним насосом комплектують дизельні двигуни А-01, Д-461, які встановлюються на різну колісну і гусеничну техніку. Мастильну систему двигуна А-01 становить масляний насос, трубки впускні, що нагнітають і радіаторні секції.

Корпус маслонасоса виготовлений з алюмінієвого сплаву АЛ10В. Цей агрегат на дизельному моторі А-01 складається з двох корпусів - нагнітальної і радіаторної секції. Нагнітальна секція подає масло у систему змащення двигуна А-01, а радіаторна прокачує через масляний радіатор.

Зубчасті колеса маслонасоса при своєму обертанні нагнітають масло у мастильний контур силової установки. Приводиться масляний насос у дію колінчастим або розподільним валом за допомогою приводного валика.

Даний пристрій обладнаний клапаном редукційним нагнітальної секції і клапаном запобіжним радіаторної секції, порогом спрацьовування якого по тиску є величина, що дорівнює 2,5-3,2 кг / см2.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Насос масляний А-01