Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Насос масляний А-44

Насос масляний А-44

Наявність: На складі
1.00 грн
 

На дизелі А-41 масляний насос являє собою дві вертикально розташовані секції. Одна з них подає масло до фільтрів, а потім у головну магістраль, щоб змащувати підшипники, а друга - направляє його у радіатор, щоб охолодити, а потім масло зливається і накопичується у піддоні картера. Взимку радіатор не працює, і друга секція насоса обертається вхолосту. Щоб очистити масло користуються фільтром грубого очищення і реактивною повнопотоковою центрифугою.

У мастильній магістралі дизеля створюється тиск 3,5-5,0 кг / см2. У головної секції подача становить 1,75 л / сек, але при цьому ведучий валик насоса повинен здійснювати 51,7 об / сек, а тиск на виході становити 6-7 кг / см2. Секція, що працює на радіатор, має витрату 0,42 л / сек, коли вихідний тиск одно 0,3-0,7 кг / см2.

Кріпиться насос до кришки першого корінного підшипника за допомогою двох шпильок, а процес центрування здійснюють два штифта. У кожній секції насоса знаходиться по парі циліндричних шестерень, розміщених у своєму корпусі. Між корпусами цих двох секцій знаходиться проставка. Для того щоб скріпити корпуса й проставку є чотири болта і пара настановних штифтів-втулок. В якості контровки болтів використовуються стопорні шайби.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Насос масляний А-44