Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Насос масляний ЯМЗ-236

Насос масляний ЯМЗ-236

Наявність: На складі
800.00 грн
 

На двигунах ЯМЗ-236 і ЯМЗ-238 стоять уніфіковані масляні насоси, що відносяться до шестеренчатого типу. Вони складаються з двох секцій - нагнітаючої і радіаторної і являють собою дві прямозубі циліндричні шестерні.

Кожна пара шестерень обертається в індивідуальних розточеннях 45 мм, створених в чавунних корпусах, виготовлених литтям. За глибиною розточування корпус нагнітальної секції становить 55 мм, а корпусу радіаторної - 10 мм. Корпуси поділяються проставкой товщиною 4 мм, виконаної із сталі 65Г.

Маслозбірник складається з штампованого кожуха, який парою болтів закріплений на фланці трубки, і металевою чашоподібною сіткою з окантованими краями. Сітку утримує на кожусі дротяна пружина за допомогою своїх кінців, заведених у замки-прорізи на кожусі.

Масляний насос встановлюється на кришці переднього корінного підшипника і закріплюється двома шпильками на гайках. Фіксація насоса проводиться за допомогою двох штифтів, запресованих в спеціальний кронштейн, відлитий разом з корпусом нагнітаючої секції насоса.

Щоб уникнути неточності кріплення нагнітаючих і всмоктуючих трубок, їх фінальне кріплення виробляється лише тоді, коли встановлений насос.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Насос масляний ЯМЗ-236