Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Насос масляний ЯМЗ-240

Насос масляний ЯМЗ-240

Наявність: На складі
800.00 грн
 

Забезпечує циркуляцію мастила в контурі змащення двигуна ЯМЗ-240 шестерний маслонасос, отримуючи обертання від розподвала. Насос є двосекційним, основна секція якого подає масло в мастильний контур, а додаткова - в радіатор охолодження або в фільтр відцентрового способу очищення. В обох секціях є по дві шестерні. Подача основної секції становить 1,75 літра / сек, радіаторної - 0,42 літра / сек.

Мастильну систему дизеля ЯМЗ-240 захищають 4 клапана: зливний (відкривається при тиску - 0,5-0,55 МПа), запобіжний клапан додаткової секції (тиск спрацювання - 0,8-1,2 кг / см2), редукційний клапан (робочий тиск дорівнює 0,75-0,80 МПа) і перепускний клапан фільтра попереднього очищення масла (вступає в роботу при тиску 0,2-0,25 МПа).

Перед тим, як запустити мотор ЯМЗ-240, його змащувальна система заповнюється маслом, для чого застосовується перекачуючий насос шестеренчатого типу, що приводиться в обертання за допомогою електромотора, і який включає водій у кабіні. Таке попереднє прокачування до запуску двигуна обумовлене великою довжиною масляних трубок, і тому основному насосу просто не вдасться швидко заповнити контур мастилом.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Насос масляний ЯМЗ-240