Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
насос НШ 10 (правий, лівий)

насос НШ 10 (правий, лівий)

Наявність: На складі
600.00 грн
 

Насоси шестеренні НШ-10 ліві та праві (ліві можна розпізнати по наявності літери «Л» в позначенні моделей пристроїв) бувають чотирьох- і шести шліцьовими. Їх основне призначення полягає в тому, щоб нагнітати робочу рідину (в цій якості в основному використовується мінеральне масло) в порожнині гідроприводів різних транспортних засобів, таких як автомобілі самого різного призначення, промислові та сільськогосподарські трактори, дорожні та будівельні механізми і сільгоспмашини.

В насосах, як вже було зазначено, використовуються мінеральні масла з робочою температурою від 0 до +80 градусів Цельсія і кінематичної в'язкістю 55-70 мм2 / сек.

Насоси НШ10 ліві та праві маються на тракторах марки: ХТЗ, Т, ВТ, ТДТ, ЛХТ, ТБ, МТЗ, ТТ, ДТ і ДТ-175м / Т / С, починаючи з 1989 року.

Вони також стоять на моторах: ММЗ, СМД, А, Д, ЯМЗ (комбайнова модифікація).

НШ10 лівий є на автогрейдерах: Д-122, ДЗ-98, на сільськогосподарських машинах: ДОН, Нива, Поліссі, Сибіряк, Єнісей, Кедр, КСКУ-6, КС-6Б, КСК-4, КПС-5Г, КСГ-Ф- 70А, екскаваторах марок ЕО і МГ-50.

Шести шліцьовій насос НШ 10 Л встановлюється на деяких марках тракторів МТЗ в рульовому управлінні, а також на ТДТ, ТЛТ, ЛХТ, ТБ в системах управління поворотом.

Leave a reply ↓
 
Sort comments:
 

Фотографії

×
насос НШ 10 (правий, лівий)