Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
НШ 40 лів плоский

НШ 40 лів плоский

Наявність: На складі
650.00 грн
 

Насос шестерінчастий НШ 40В-3 плоскої конструкції входить в серію MASTER, яка створена на основі насосів НШ32М-4, НШ50М-4, що добре зарекомендували себе в експлуатації. Головна відмінність насосів даного конструктивного виконання є великий ресурс, рівний двом мільйонам циклів. Це рівно в два рази перевищує ресурс стандартних "плоских" аналогів. Насосами НШ серії MASTER обладнана сільськогосподарська, будівельна, дорожня, лісова, комунальна та інша техніка. Габаритні та установчі розміри даного насоса, як і серії MASTER абсолютно аналогічні відповідним "плоским" насосам.

Насос НШ-40М3Л плоский лівий володіє робочим об'ємом, рівним 40 куб. см. Він має номінальну частоту обертання 2400 об / хв. І при цьому забезпечує величину номінальної подачі, рівної 107,2 л / хв під тиском 160 бар МПа (максимальний тиск - 200 бар). На ці цілі насос повинен споживати не більш 41,5 кВт енергії. Ефективність роботи насоса визначається коефіцієнтом подачі, не менше 0,94 і ККД - 0,83. Вага агрегату становить 4 кг.

Цей насос за обсягом займає проміжне положення між поширеними насосами з робочим об'ємом 32 і 50 см3. Тому він може використовуватися замість них і забезпечувати їх можливості. 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
НШ 40 лів плоский