Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
насос НШ 71 круглий (правий, лівий)

насос НШ 71 круглий (правий, лівий)

Наявність: На складі
1,700.00 грн
 

Цей шестерний насос НШ 72Л круглий з лівим напрямком обертання ведучого валу встановлюється і призначається для нагнітання робочої рідини (мінерального масла) в гідравлічні системи тракторів Т-170 трубоукладачів.

Насос цього типу необхідний для роботи механізмів рульових управлінь, систем повороту, приводів управління напівнавісними і причіпними знаряддями сільськогосподарських, дорожніх і інших машин і механізмів. Їх використовують майже у всіх тракторах, як з лівим напрямком обертання вала, так і правим.

Його робочий об'єм складає 72 куб. см. Він створює номінальне тиск, рівний 160 кг / см2 і може короткочасно підняти тиск у гідравлічній системі до максимум в 210 кг / см2. Інші його основні характеристики наступні:

  • номінальна частота обертання - 32 об / сек;
  • номінальна подача робочої рідини - 2,03 літра / сек;
  • коефіцієнт подачі - 0,94 і більше;
  • номінальна потужність приводу насоса - не вище 47,1кВт;
  • маса порожнього шестерневого насоса - 16 кг;
  • номінальний тиск на виході - 160 кг / см2.

Шестеренний насос з лівим обертанням основного ротора в своєму маркуванні містить літеру «Л», її ж відсутність у маркуванні вказує на насос з правим обертанням.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
насос НШ 71 круглий (правий, лівий)