Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Плунжер КамАЗ

Плунжер КамАЗ

Наявність: На складі
65.00 грн
 

У плунжерній парі КамАЗ 33.1111074-01 діаметр плунжерів становить 9 мм. Вони застосовуються на ПНВТ, які встановлюються на двигунах моделі КамАЗ 740.10, 740.10-20, 7403.10 і т. д. Цей найважливіший вузол насосу призначений для своєчасної та точної подачі дизельного палива у двигун і встановлюється в секцію паливного насосу високого тиску.

Для їх зберігання потрібно закрите приміщення, в якому відсутні речовини, що викликають корозійне ураження металів. Розконцентровується плунжерна пара промиванням її в паливі, підданому фільтрації. Ці два взаємозалежних елементи є парою, роз'єднувати які неприпустимо. Всі відомості за основними технічними даними, монтажу, експлуатації та технічного обслуговування викладені в інструкції з експлуатації двигунів.

Гарантійним терміном експлуатації плунжерної пари є один рік за умови, що пробіг автомашини, на яку передбачається установка плунжерної пари, не досягає 30 тис. км.

Датою відліку гарантійного терміну служить час її установки на двигун разом з насосом. Якщо виявлена несправність даного вузла або корозія, претензії направляються на завод-виготовлювач.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Плунжер КамАЗ