Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Плунжер А 01

Плунжер А 01

Наявність: На складі
65.00 грн
 

Даний плунжер є одним з найважливіших елементів ПНВТ, який встановлюється на 6-циліндровий двигун, що має вертикальне розташування циліндрів А-01. У свою чергу цей дизель застосовується на тракторі Т-4АС4, автогрейдерах ДЗ-122А, ДЗ-180, навантажувачах фронтальних ТО-18Б, ТО-28А, екскаваторі ЕО-4225 і т. д.

Двигун А-01 укомплектований уніфікованим рядним шести плунжерним паливним насосом високого тиску 6тн-9х10. Основними частинами цього паливного насосу є корпус, знімна головка, регулятор і паливопідкачуючий насос.

Плунжерні пару становить плунжер і втулка. Для виготовлення обох деталей використовується тверда шарикопідшипникова сталь. Насосний корпус у своїй центральній зоні у бокових стінках має перфорації, у яких переміщається рейка. Одним своїм кінцем вона виходить за корпус насосу, а іншим проходить через фланець регулятора і повідцем скріплена з тягою регулятора. Коли рейка переміщається в осьовому напрямку, лінійне переміщення хомутів трансформується у кутовий рух плунжерів, що призводить до зміни паливоподачі усіма насосними секціями, тобто здійснюється регулювання подачі.  

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Плунжер А 01