Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Плунжер КамАЗ (турбо)

Плунжер КамАЗ (турбо)

Наявність: На складі
65.00 грн
 

На турбірованих двигунах встановлюється ПНВТ, що має підвищену енергію впорскування, протидимний коректор і номінальну циклову подачу палива 96 мм3 / цикл. Коректор за рахунок зниження подачі палива знижує ступінь димлення дизеля.

ПНВТ подає на форсунки мотора, через точні часові проміжки, прецизійні порції пального за рахунок високого тиску.

Насос містить 8 блоків, кожен з яких має корпус, плунжерні втулки, поворотну втулку, нагнітальний клапан, притиснутий прокладкою ущільнювача до плунжерної втулки і штуцер. Завдяки кулачку валу й пружини плунжер наділяється зворотно-поступальним рухом. Опорами валу з кулачками служать роликопідшипники, місцем установки яких є кришки насоса. Цей кулачковий вал обмежений по осьовому зазору за допомогою прокладок, який не може перевищувати 0,1 мм.

Щоб збільшити топливоподачу, плунжеру надається поворот за допомогою втулки, пов'язаної з допомогою осі повідця з рейкою ПНВТ, яка ковзає по напрямних втулках. На виступаючому її кінці встановлена пробка. Інший її кінець забезпечений гвинтом, регулюючим топливоподачу усіма насосними секціями. На гвинті стоїть пробка і пломбування.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Плунжер КамАЗ (турбо)