Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Плунжер  4УТН МТЗ

Плунжер 4УТН МТЗ

Наявність: На складі
65.00 грн
 

Основою насосного вузла служить плунжерна пара (гільза і легко рухомий в ній плунжер). Ці дві деталі зроблені з легованої сталі і термооброблені до високої твердості, т. я. у плунжерній парі виникає великий тиск палива. При ході плунжера вгору паливо не повинно йти з надплунжерного обсягу через зазор між гільзою і плунжером. Для цього вони точно притираються один до одного і потім не повинні роз'єднуватися.

Гільза - це втулка, потовщена зверху, де є 2 протилежних бічних отвори. Верхнє - впускне для заповнення паливом обсягу над плунжером, нижнє - перепускне для скидання палива. Обидва отвори з'єднані в корпусі насоса з П-подібним каналом.

Вгорі плунжера є пов'язані між собою осьовий і боковий канали та відсічний гвинтовий паз. Він змінює подачу палива, навіть якщо хід плунжера незмінний. Кільцеве виточення посередині плунжера потрібне для рівномірного розподілу по гільзі палива і змазування місць тертя зазначеної пари.

Внизу плунжера є виступ і виточення. Виступ входить в пази поворотною втулки, на якій гвинтом затиснутий зубчастий вінець, з'єднаний з рейкою насоса. На нижньому виточенні плунжера закріплена тарілка пружини для зміщення плунжера вниз.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Плунжер  4УТН МТЗ