Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Плунжер ЯМЗ

Плунжер ЯМЗ

Наявність: На складі
85.00 грн
 

Цей плунжер в різних модифікаціях володіє різним діаметром і ходом: 9х11 мм, 12х13 мм, 12х14 мм відповідно. Він використовується в складі ПНВТ на дизелях ЯМЗ, ЯМЗ Євро-2, ЯМЗ, Євро-3, а також ТМЗ, ВММЗ та ін.

Від конструкції і якості виготовлення плунжерних пар залежать показники потужності, величина крутного моменту, паливна економічність та екологічні показники дизельного двигуна.

Часта несправність насосу пов'язана зі зменшенням паливоподачі і зростанням її нестабільності. Основною причиною цих недоліків служить великий знос плунжерної пари.

Іншою несправністю ПНВТ є запізнювання моменту уприскування і його нерівномірність, особливо у багатосекційних насосів. На відхилення кута випередження упорскування палива також впливає знос плунжерних пар.

Ще одна часта несправність насосу - заклинювання плунжерних пар. Зависання плунжера у втулці викликає заклинювання рейки. При частковому схоплюванні спостерігається нестійкість в роботі двигуна.

Небезпечне потрапляння в плунжерні пару води. Це руйнує на тертьових поверхнях змащувальної паливної плівки, що призводить до задирів, перегріву і заклинювання плунжера в гільзі.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Плунжер ЯМЗ