Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Підкачка ЛСТН

Підкачка ЛСТН

Наявність: На складі
350.00 грн
 

Паливний насос низького тиску (ПННТ) є неодмінним атрибутом паливного насоса високого тиску (ПНВТ) і призначається для подачі палива з бака через очисний фільтр на вхід основного паливного насоса під деяким тиском, рівним приблизно 15 кг / см2. Він використовується виключно на дизельних двигунах і є важливим вузлом системи подачі палива в двигунах внутрішнього згоряння даного типу.

Його привід здійснюється ексцентриком кулачкового валу, встановленого в ПНВТ. Цей паливний насос низького тиску зазвичай має насос ручної підкачки поршневого типу («солдатик»), за допомогою якого проводиться заповнення системи паливом, починаючи від бака і до ПННТ, якщо з системи з яких-небудь причин зливалося паливо. Це може відбуватися при заміні того чи іншого вузла в системі живлення або її ремонту, яке вимагає зливу палива.

Паливні насоси низького тиску застосовуються в системах живлення самих різних технічних засобах - тракторах, комбайнах, іншої сільськогосподарської техніки, автомобілях і т. д. Підкачка ЛСТН встановлена​​, наприклад, на дизельних двигунах СМД-18, А-41, які застосовуються на тракторах Т- 4А, ДТ-75 і ін.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Підкачка ЛСТН