Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Підкачка ЯМЗ

Підкачка ЯМЗ

Наявність: На складі
380.00 грн
 

Насос паливний ЯМЗ низького тиску підходить майже на всі моделі машин МАЗ і двигунів ЯМЗ.

Цим насосом подається пальне з паливної ємності на впуск насоса високого тиску по фільтрам очищення за рахунок приводу, одержуваного від ексцентрика кулачкового валу ПНВТ. Він кріпиться на задню кришку регуляторного вузла насоса високого тиску.

Роботу паливопідкачуючого насоса можна подати так. Коли штовхач опускається, зусилля пружини рухає поршень вниз. В результаті в обсязі над поршнем виникає вакуум, який, долаючи опір пружини, відкриває клапан впуску, і паливо починає заповнювати цей обсяг, пройшовши фільтр очищення. В цей час паливо, що знаходиться під поршнем, витісняється на вхід ПНВТ.

Коли поршень починає рух до верху, сприймаючи тиск порцій палива, клапан впуску починає закриватися, а клапан випуску - відкриватися. В цей час пальне з надпоршневого обсягу по перепускному каналу починає надходити в подпоршневу порожнину.

На фланці цього насоса встановлюється ручна підкачка. Ним заповнюється система живлення пальним або з неї віддаляється повітря по завершенні ремонтно-профілактичних робіт або довгого простою техніки.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Підкачка ЯМЗ