Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Підшипник вижимний на ЮМЗ

Підшипник вижимний на ЮМЗ

Наявність: На складі
450.00 грн
 

Вижимний підшипник відіграє важливу роль і служить частиною зчеплення тракторів ЮМЗ-6 з дизельним двигуном моделі Д-65. Він є кульковим радіальним однорядним подшипником конструктивно основного виконання. Є універсальним, оскільки в змозі протистояти як радіальним, так і осьовим навантаженням, але більшою мірою радіальним, ніж осьовим зусиллям.

Підшипник з одного боку прикритий металевою шайбою, щоб виключити потрапляння всередину підшипника сторонніх тіл (піску, пилу, бруду і вологи), тому також часто використовується в різних двигунах і генераторних установках. Його міжнародний індекс - 6020 Z.

Підшипник є нерозбірним, він легко і просто монтується і демонтується, не вимагає спеціального догляду і не завдає клопоту в процесі експлуатації. Конструктивно розрахований працювати в умовах, пов'язаних з високими швидкостями обертання і динамічними навантаженнями.

Підшипник вижимний 60120 характеризується наступними параметрами:

  • внутрішнім розміром - 100 мм;
  • зовнішнім діаметром - 150 мм;
  • завширшки - 24 мм;
  • масою - 1,67 кг.

Він має динамічну вантажопідйомність 593 кгс і номінальну частоту обертання 5000 оборотів в хвилину.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Підшипник вижимний на ЮМЗ