Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Помпа А-01

Помпа А-01

Наявність: На складі
1,200.00 грн
 

Нею обладнані трактори МТЗ, ЮМЗ, Т-25, Т-40, Т-150 та інші, а також дизельні силові установки СМД-14, СМД-18, СМД-60, А-41, А-01, ЯМЗ і т. д.

Насос водяний відцентрового типу А-01 створює циркуляцію охолоджуючої рідини в системі охолодження двигунів за рахунок приводу від шківа колінчастого валу двигуна з допомогою клиновидного ременя.

Ця помпа системи охолодження і вентилятор є єдиним вузлом, розташованим спереду на стінці блоку циліндрів. Чавунний корпус допомогою фланця кріпиться до блоку, а місце з'єднання ущільнює паронітова прокладка.

Головним вузлом в системі охолодження є водяна помпа, що забезпечує циркуляцію охолоджуючої рідини. Вона разом з радіатором, термостатом, патрубками і іншими елементами підтримує температуру працюючого двигуна в допустимих рамках (75-95оС) шляхом відводу тепла від двигуна і його розсіювання в навколишньому просторі переважно за рахунок радіатора охолодження.

Це дозволяє працювати двигуну в умовах оптимального температурного режиму, що забезпечує необхідну потужність, економічність, мінімальний знос деталей і збільшення терміну його експлуатації. Вага водяного насоса не повинна бути більше 14 кг.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Помпа А-01