Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Помпа МТЗ

Помпа МТЗ

Наявність: На складі
850.00 грн
 

На тракторах МТЗ-80 і МТЗ-82, а також МТЗ-100 і МТЗ-102, встановлені майже одні й ті ж водяні помпи для примусової циркуляції рідини в системі охолодження. Для цього вони нагнітають охолоджену рідину з нижнього бачка радіатора у водяну сорочку двигуна, де вона нагрівається і потрапляє в верхній бачок радіатора.

Паровиділення, витік води або масла, підвищений шум або поява сторонніх шумів сигналізують про швидку поломку помпи. З часом зношуються лопасті крильчатки, проточна частина, приходять в непридатність ущільнення.

При виявленні на корпусі насоса тріщин, вони повинні бути усунуті або насос замінений. У міру зносу замінюються підшипники, ущільнення і манжети. При осьовому люфті валика в підшипниках більше 0,6 мм його потрібно замінити.

Після кожних 60 годин роботи підшипникові порожнини заповнюються новим мастилом. Регулярно перевіряється стан торцевого ущільнення крильчатки. На текстолітових шайбах ущільнення можуть бути сліди зносу і кільцеві риски глибиною до 0,5 мм при товщині шайби 2,5 мм. На манжетах не допускаються наскрізні пориви.

При ремонті манжети встановлюються вилогами з пружинами до підшипників, а гайка маточини затягується зусиллям 17,5 1,5 Н м.      

Leave a reply ↓
 
Sort comments:
 

Фотографії

×
Помпа МТЗ