Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Помпа СМД-14

Помпа СМД-14

Наявність: На складі
1,200.00 грн
 

Насос водяний СМД-14 стоїть у системі охолодження трактора ДТ-75 і створює там циркуляцію води. Він складається з корпусу з підвідним і відвідним патрубком, крильчатки на валику і вузла ущільнення. Валик насоса і вентилятора зазвичай загальний і обертається від колінвалу клиновим ременем.

Робота водяної помпи проста. Крильчатка, обертаючись, відкидає рідину, що надходить з нижнього патрубка до її центру, на периферію, звідки вона по відвідному патрубку потрапляє в сорочку охолодження.

Насос закріплений спереду блоку циліндрів болтами через прокладку. В його корпусі розміщений валик з шарикопідшипниками. До ступиці, закріпленої на валику шпонкою і гайкою, прикріплений болтами шків з лопатями вентилятора. На іншому кінці валу встановлена ​​крильчатка.

Порожнина нагнітання має спіральне розширення по ходу обертання крильчатки, що, гасячи швидкість, збільшує тиск води. В центрі крильчатки при цьому виникає розрядження, куди спрямовується вода з нижнього бачка.

Для герметизації насосної порожнини є спеціальне ущільнення. Шайба з текстоліту входить виступами в пази крильчатки, обертаючись разом з нею, а пружиною щільно притискається до торця втулки. Манжетою перекривається доступ води в порожнину між шайбою і валиком.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Помпа СМД-14