Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Помпа Т-130

Помпа Т-130

Наявність: На складі
950.00 грн
 

Система охолодження тракторів Т-130, Т-170 і двигуна Д-160 оснащена насосом водяним Т-130.

За допомогою водяної помпи створюється примусова циркуляція охолоджуючого середовища у відповідній системі, яка компонується корпусом, що має підвідний і відвідний патрубки, крильчаткою, встановленої на валу і ущільнювальним вузлом. Як правило, насос і вентилятор мають загальний валик, обертальний рух якому передає клиноремінна передача від колінвалу основного дизеля.

Водяна помпа працює за наступним принципом. Примусово обертаючись, крильчатка відкидає охолоджуючу рідину, що надходить до її центру із всмоктуючого патрубка, за допомогою відцентрової сили до корпусу помпи, звідки вона по відвідному патрубку потрапляє в сорочку охолодження.

Продуктивність водяного насоса - 36 літрів в хвилину, крутний момент - 0,64 кгс*м на валу насоса, маса - 18 кг. Робочої середовищем може бути вода, яку взимку заміняють антифризом або тосолом.

Торцеві ущільнення насосів повинні створювати герметичність, яка виключає витік охолоджуючої середовища з помпи. Випробування проводяться при гідравлічному тиску 2-3 бар тривалістю 60 секунд.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Помпа Т-130