Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Помпа Т-150

Помпа Т-150

Наявність: На складі
1,500.00 грн
 

Водяна помпа Т-150 здійснює примусову циркуляцію охолоджуючої рідини (ОР) в системах охолодження силових установок СМД-60, встановлюваних на тракторах Т-150. Трактори та вантажівки оснащуються водяними насосами, які складають одне ціле з вентиляторами і мають загальний привід, який являє собою два шківа (один - приводний на колінвалу мотора, другий - ведений на насосі) і клиновидний ремінь (іноді це може бути левередж).

Основними частинами помпи є корпус, крильчатка, вал, підшипники (щоб встановити вал в корпус), підвідний і відвідний патрубок, ущільнення водяної помпи (фібра), ущільнювальні сальники і т. д.

Крильчатка з лопатями наводиться в обертання валом, який встановлений в корпусі на двох підшипниках, що приводиться в дію клиноремінною (зубчастою) передачею. За допомогою підвідного патрубка ОР потрапляє у внутрішній обсяг помпи, а обертовими лопатями постійно нагнітається по відвідному патрубку в порожнину водяної сорочки ДВС. За допомогою надлишкового тиску, створюваного насосом, ОР циркулює в системі, несучи надлишок тепла від блоку циліндрів мотора, який через радіатор йде в атмосферу.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Помпа Т-150