Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Помпа ЮМЗ

Помпа ЮМЗ

Наявність: На складі
1,200.00 грн
 

Насосом, що входять в систему охолодження тракторів ЮМЗ та їх модифікацій, забезпечується циркуляція рідини, що видаляє надлишки тепла від вузлів мотора, що нагріваються при його роботі.

В литому корпусі помпи з чавуну, встановлені 2 шарикопідшипника з валиком. На його передньому кінці укріплений шків, для чого використовується сегментна шпонка та гайка. Шків сприймає обертання за допомогою клинопасової передачі, що ініціюється шківом колінчастого валу ДВС. До нього також 6-ма болтами кріпиться вентилятор. Змащування підшипників відбувається через маслянку.

Завдяки самопіджимним каркасним манжетам, запресованим в корпус помпи, порожнину шарикопідшипників завжди заповнена мастилом. Вал і підшипники в корпусі фіксуються спеціальним кільцем. З іншого кінця валика болтом кріпиться крильчатка. Ступиця крильчатки має вузол ущільнення, що містить:

  • опорну втулку;
  • графітовану текстолітову шайбу;
  • гумову манжету;
  • обойму;
  • стопорне кільце манжети;
  • пружину.

Рідина, що проходить крізь вузол ущільнення, видаляється через отвір в корпусі помпи. Насос ЮМЗ встановлений на передньому фланці блоку циліндрів за допомогою чотирьох болтів через паронітову прокладку.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Помпа ЮМЗ