Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Пусковий двигун ПД 10 в зборі

Пусковий двигун ПД 10 в зборі

Наявність: На складі
3,000.00 грн
 

Для пуску дизелів Д-240 користуються пусковим двигуном ПД-10 і редуктором. Він є одноциліндровим, карбюраторним, двотактним пристроєм, що має кривошипно-камерну продувку.

Обмеженням і підтриманням постійними максимальних обертів коленвала ПД-10 служить однорежимний відцентровий регулятор, який через важіль впливає на дросельну заслінку карбюратора «пускача», автоматично ставлячи її в таке положення, щоб обороти колінчастого валу були постійними.

Деталі кривошипно-шатунного механізму пускового двигуна змащуються маслом, додаються в паливо. Мастилом же для шестернею розподілу, їх підшипників і деталей редуктора ПД-10 слугує суміш, що складається з рівних часток моторного масла і дизпалива, що заливається всередину редуктора.

Система запалювання ПД-10 складається з магнето з правим обертанням, свічок запалювання і дротів високої напруги. Запускається він від електростартера.

Передачу зусилля від ПД-10 до двигуна при пуску здійснює одноступінчатий редуктор за допомогою бендикса, який входить в зачеплення з вінцем маховика двигуна Д-240.

ПД-10 і редуктор дизелів Д-240 не володіє дистанційним управлінням. Стартер пускового двигуна включається від важеля, розташованого на його корпусі.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Пусковий двигун ПД 10 в зборі