Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Пусковий двигун ПД 8 / ПД 350

Пусковий двигун ПД 8 / ПД 350

Наявність: На складі
2,500.00 грн
 

Пусковим двигуном ПД-8 / ПД 350 заводяться дизелі Д-144 і Д-37. Він стоїть на тракторі Т-40. Цей «пускач» є одноциліндровим двотактним карбюраторним двигуном з повітряним охолодженням і частотою обертання колінчастого валу 4300 об / хв. Він має петлеву кривошипно-камерну продувку. Потік повітря від відцентрового вентилятора, встановленого на маховику, омиває ребра циліндра і його голівку.

Пусковий двигун має механізм передачі, призначений для того, щоб зменшувати число оборотів при передачі моменту обертання, зосередженого на колінвалу пускового двигуна, в сторону маховика дизельної установки. Завдяки муфтам зчеплення і муфті обгону включаючої шестерні, механізм приводу забезпечує з'єднання пускового двигуна до дизеля для того, щоб його запустити, і від'єднати, коли запуск проведений.

Для обмеження максимальних обертів мається відцентровий кульковий регулятор, встановлений на цьому пристрої. Регулювання частоти обертання колінвалу здійснюють, якщо ПД-8 був підданий ремонту, а також був замінений регулятор або карбюратор і були збиті заводські регулювання. Цю роботу може виконати лише досвідчений механік.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Пусковий двигун ПД 8 / ПД 350