Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Розпилювач А-01М

Розпилювач А-01М

Наявність: На складі
65.00 грн
 
Мінімальна кількість товарів, яку можна замовити становить 4

Даний розпилювач є частиною паливної форсунки, яка встановлюється на дизельних моторах, і працюють в паливному контурі з ПНВТ серії ЛСТН. Голка розпилювача характеризується діаметром 6 мм. Цей розпилювач застосовується на дизелях: А-01, А-41, Д-440-22, Д-440-21 і їх модифікаціях, які стоять на тракторах Т-4А, ТТ-4.

Коли розпилювач форсунки відкритий, дизпаливо впорскується в камеру згоряння циліндра. Якщо розпорошення погане, то двигун починає диміти, погано набирає обертів, втрачає прийомистість і все це супроводжується погіршенням паливної економічності. В результаті неминуче відбувається закоксовування форсунки, що в кінцевому підсумку може позначитися на її працездатності і навіть привести до поломки.

Герметичність закритого пристрою забезпечується щільною посадкою наконечника голки в сідлі корпусу розпилювача. При цьому голку утримує спеціальна пружина. Поступово паливо нагнітається в форсунку і там починає збільшуватися тиск. Як тільки воно стане більше сили пружини, голка розпилювача відкривається і відбувається впорскування пального в камеру згоряння. При цьому стержень відкрилася форсунки ковзає по направляючому каналу всередині неї.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Розпилювач А-01М