Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Розпилювач Д-21, Д-144

Розпилювач Д-21, Д-144

Наявність: На складі
65.00 грн
 
Мінімальна кількість товарів, яку можна замовити становить 4

На цій безштифтовій форсунці закритого типу встановлено трьохсопловий розпилювач з голкою діаметром 6 мм. Він застосовується на дизельному моторі Д-144 і його модифікаціях, а також Д-21-А1, Д-120 і Д-37М.

Під тиском пального голка піднімається, і паливо впорскується в камеру згоряння мотора через 3 перфорації, діаметр яких 0,3 + 0,05 мм. Нижнім конусом голка сідає на притертою по корпусу ущільнювальний поясок завширшки не більше 0,6 мм. Верх циліндра голки притертий до отвору в корпусі розпилювача, утворюючи прецизійну пару, яку не можна роз'єднувати.

Голка зверху завершується хвостиком, на який тисне штанга. Для поліпшення сумішоутворення отвори в соплі розміщені під точними кутами до осі форсунки. Для цього корпус розпилювача ставиться в форсунку тільки одним способом за допомогою штифтів.

Гайкою розпилювач притискається до корпусу форсунки. Пружина впливає на штангу, навантажувану гвинтом регулювання, укрученим в гайку. Їм регулюється тиск упорскування палива, причому його закручування підвищує тиск упорскування.

Після 960 мотогодин роботи форсунка знімається з двигуна, розбирається, всі деталі очищаються від нагару і промиваються, включаючи розпилювач.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Розпилювач Д-21, Д-144