Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Розпилювач Д-240

Розпилювач Д-240

Наявність: На складі
65.00 грн
 
Мінімальна кількість товарів, яку можна замовити становить 4

Даний розпилювач є частиною паливної форсунки, яка встановлюється на дизельних двигунах і працює в системі живлення з ПНВТ серії УТН. Голка розпилювача характеризується діаметром 6 мм.

Цей розпилювач застосовується на дизелях: Д-240, Д-240л, Д-241, Д-241Л, Д-242, Д-242Л, Д-243 і є кінцевим елементом у складі паливної форсунки всієї системи живлення транспортних засобів.

Поряд з іншими компонентами системи живлення тракторів, розпилювачі МТЗ відносяться до важливих елементів для надійної роботи машин, тракторів і автомобілів. Адже при дефектах і сильному зносі розпилювача порушується порядок уприскування дизпалива всередину камери згоряння, режим форсунки стає нерівномірним з видачі палива, і робота двигуна буде супроводжуватися перебоями, а його пуск (особливо холодного) стає утрудненим.

Найчастіше розпилювач МТЗ перестає функціонувати через «закоксовування» або «залягання» голки даної складової паливної системи, а також механічний знос, як розпилювача, так і у відповідної деталі форсунки. Особливо якщо використовується паливо, в якому присутні абразивні частки, адже тиск становить кілька сотень атмосфер.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Розпилювач Д-240