Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Розпилювач Д-65

Розпилювач Д-65

Наявність: На складі
65.00 грн
 
Мінімальна кількість товарів, яку можна замовити становить 4

Даний розпилювач, будучи частиною форсунки, встановлюється на двигунах Д-65Н (-65Н1, -65М, -65М1, -65ЛС) і тракторах ЮМЗ. Він входить в систему живлення з ПНВТ серії УТН. Голка розпилювача в діаметрі становить 6 мм. Кількість отворів діаметром 0,29 мм рівне 24. Загальна їх площа становить 0,211-0,238 мм2.

Щоб сформувалася паливноповітряна суміш, паливо подають не у вигляді суцільного потоку, а в розпиленому стані. Нагнітається воно плунжером. Тонкодисперсна суміш з палива утворюється за допомогою розпилювача, встановленого в паливну форсунку, яка кріпиться в штуцері.

Голка розпилювача служить для запирання палива в каналі. При непрацюючому ПНВТ паливо в каналі знаходиться під невеликим тиском, і замикаюча пружина своїм зусиллям легко перекриває шлях пальному. Але з початком нагнітання величина тиску зростає настільки, що паливу не складає труднощів подолати зусилля пружини і вийти з форсунки.

Замінювати розпилювач необхідно в спеціалізованому цеху в умовах ідеальної чистоти, оскільки навіть найдрібніші чужорідні частинки, що потрапили в розпилювач, можуть стати причиною заклинювання голки і зниження ефективності роботи мотора і ПНВТ.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Розпилювач Д-65