Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Розпилювач КамАЗ

Розпилювач КамАЗ

Наявність: На складі
65.00 грн
 
Мінімальна кількість товарів, яку можна замовити становить 4

Економічність, потужність і чистота вихлопу дизельного двигуна багато в чому визначається якістю розпилювача КАМАЗ. Виготовлення даних виробів проводиться на підприємствах з високоточним виробництвом. Там постійно впроваджуються новітні конструкторські розробки, передові технології з сучасне обладнання.

Корпус розпилювача, з розташованої в ній голкою, складової прецизійну пару, за допомогою проставки і гайки щільно пов'язаний з нижнім торцем корпусу форсунки. Корпус розпилювача, проставка і корпус форсунки можуть встановлюватися відносно один одного тільки в певному положенні завдяки штифтам. Верхній кінець голки розпилювача допомогою штанги сприймає зусилля пружини. Тиск, що створюється цією пружиною, можна відрегулювати спеціальними шайбами​​, які встановлюються зверху пружини і нижче внутрішнього торця форсуночного корпусу.

В форсунку паливо потрапляє сильно стиснутим з допомогою штуцера, утримуємо щілинний фільтр. Далі завдяки тому, що корпус, проставка і корпус розпилювача мають канали, пальне заповнює зазор між розпилювачем і голкою, піднімає її і виробляє уприскування в камеру згоряння циліндра.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Розпилювач КамАЗ