Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Розпилювач МТЗ 335 * 120

Розпилювач МТЗ 335 * 120

Наявність: На складі
65.00 грн
 
Мінімальна кількість товарів, яку можна замовити становить 4

Ці розпилювачі встановлені в форсунках двигунів: Д​​-245, Д-246, Д-260 та їх модифікаціях, а також Д-2, якими комплектуються автомашини МАЗ, ЗІЛ, трактори МТЗ і т. Д.

Голка розпилювача має діаметр, рівний 4,5 мм, кількість отворів одно 25, а їх діаметр - 0,29 мм. Загальна площа отворів становить 0,23-0,25 мм2.

Дані розпилювачі форсунок є механічними пристроями, призначеними для розпилення палива в дизельних двигунах. Пальне, яке надходить до голки розпилювача і зрушує її, має тиск в декілька сотень атмосфер. Тому за коротку мить, коли голка розпилювача піднята, в камеру згоряння встигає потрапити необхідна кількість палива навіть при максимальних експлуатаційних навантаженнях.

Основними функціями даного пристрою є:

  • дозування необхідної кількості палива для вприскування в камеру згоряння двигуна;
  • управління паливної струменем і її приготування;
  • поділ вприскної системи живлення від безпосередньо камери згоряння циліндра дизеля.

Якщо розпилювач форсунки справний, чи не закоксований, що не заліг і має допустимий знос, то він забезпечує рівний конусоподібний розпил дизельного палива.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Розпилювач МТЗ 335 * 120