Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Розпилювач СМД 18

Розпилювач СМД 18

Наявність: На складі
65.00 грн
 
Мінімальна кількість товарів, яку можна замовити становить 4

Цей розпилювач як важлива частина форсунки використовується на двигуні СМД-18, який агрегатується з сільськогосподарським гусеничним трактором ДТ-75 і трактором для лісогосподарських робіт ТДТ-55А. Також на трелевочнику ТДТ-55А встановлюється модифікований дизель СМД-18 Н.01, а на трактори ДТ-75Н - СМД-18Н.

Даний розпилювач в складі форсунки для дизельних моторів СМД-18, входить в якості основного елемента в паливну систему тракторів і використовується для розпилення пального в циліндри двигуна, за рахунок високого тиску, а також для утворення паливоповітряної суміші в камерах згоряння.

За принципом дії дана форсунка аналогічна багатьом іншим. Паливо надходить в спеціальний корпус форсунки під голкою, і при збільшенні тиску стискає пружину, за допомогою якої регулюється початок тиску уприскування, і голка розпилювача піднімається вгору. Тим самим створюються умови і відкриваються канали розпилення - починається процес впорскування дизпалива в камеру згоряння і утворюється топливоповітряна суміш. Коли тиск зменшується, голка, під впливом зусилля пружини опускається і сідає на ущільнювальний поясок корпусу форсунки.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Розпилювач СМД 18