Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Розпилювач ЯМЗ-236/238/240

Розпилювач ЯМЗ-236/238/240

Наявність: На складі
65.00 грн
 
Мінімальна кількість товарів, яку можна замовити становить 4

Ці розпилювачі використовуються на моторах марки ЯМЗ, які встановлюються на багатьох автомобілях та тракторах.

Якісний і надійний розпилювач форсунки ЯМЗ забезпечує оптимальні показники потужності, високу економічність і необхідні екологічні стандарти дизеля. Сьогодні виготовлення розпилювачів пов'язано з точними технологіями, що дозволяє отримати високу їх якість і надійність.

У виробництві розпилювачів форсунок ЯМЗ застосовуються сучасні матеріали та новітнє обладнання, що дозволяє дуже швидко втілювати в життя розробки конструкторів. Вироби виходять відмінними за якістю. Встановлення нових форсунок допоможе знизити експлуатаційні витрати, так що вони швидко себе окуплять.

Основним фактором, за яким форсунки перестають працювати, служить застосування низькоякісного палива або палива іншої марки. При такому підході до експлуатації дизельного мотора не допоможе навіть своєчасна заміна фільтрів для палива. Ймовірність закоксовування або залягання розпилювачів стає дуже високою, що призводить до їх відмови в роботі. В цьому випадку потрібна заміна або розбирання форсунок, очищення і промивання їх деталей, в т. ч. розпилювачів.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Розпилювач ЯМЗ-236/238/240