Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Редуктор ПД А-01 2-х швидкісний

Редуктор ПД А-01 2-х швидкісний

Наявність: На складі
1,700.00 грн
 

Між пусковим двигуном і вінцем маховика головної силової установки розташовується редуктор, який передає крутний момент від першого пристрою до другого, і знижує частоту обертання, що розвивається колінчастим валом «пускача», перед її передачею на маховик колінчастого валу дизельної установки.

Цей проміжний виріб досить широко використовується через свої непогані техніко-економічних характеристики. Він встановлюється на різну техніку, яка оснащена дизельним двигуном А-01, а також на всі їх модифікації ТТ-4М (-4М-01, -4), Т-4А (-4АП-2).

Одноступінчастим редуктором без зміни передається обертання і крутний момент, що розвиваються пусковим двигуном, на дизель, коли його треба запустити, а також проводиться автоматичне відключення «пускача», коли дизельний мотор завівся і вийшов на стійкий і автономний режим роботи.

Даний редуктор ПД є двоступінчастим. Знижену передачу можна використовувати для запуску вже розігрітого двигуна. Також на даному редукторі можна збільшувати значення передавального відношення приводу до дизельного агрегату. Така необхідність виникає, коли має бути запустити холодний двигун, наприклад, вранці взимку.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Редуктор ПД А-01 2-х швидкісний