Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Редуктор ПД 10 ЮМЗ Д-65

Редуктор ПД 10 ЮМЗ Д-65

Наявність: На складі
1,200.00 грн
 

Редуктор пускового двигуна ЮМЗ передає обертання від нього до дизеля при запуску і автоматично відключає ПД, коли дизель заведеться.

Редуктор знаходиться в картері маховика дизеля і стопориться болтом. Його складають фрикційна муфта зчеплення і механізм включення та автоматичного відведення бендикса від вінця маховика дизеля, розміщені на валу. Спереду редуктор прикритий кожухом з обичайки і кришки з механізмом відключення муфти зчеплення.

Обертання від шестерні колінвалу ПД передається проміжної шестернею, встановленої в картері ПД, і шестернею механізму передачі. Фрикційної муфтою зчеплення передається обертання від шестерні валу редуктора, підшипники якого стоять у склянці, посадженому в отвір в картері маховика мотора. На шліцьовому кінці валу укріплена шестерня приводу маховика. На ній розташований механізм, автоматично її відключає.

Барабан муфти зчеплення кріпиться болтами до маточини шестерні. Циліндрична частина барабана має 8 прямокутних вирізів, в які входять виступи фрикційних дисків. Між дисками і зовні розташовані сталеві ведені диски, що сидять на шліцах валу. З відомих дисків середній і задній можуть вільно переміщатися по шліцах.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Редуктор ПД 10 ЮМЗ Д-65