Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Редуктор ПД 350

Редуктор ПД 350

Наявність: На складі
1,000.00 грн
 

Обертання до дизеля СМД-60 від пускового двигуна передається блоком шестерень і 1-ступінчастим редуктором з багатодискової і обгінної муфтами і автоматом відключення шестерні.

Корпус редуктора встановлений на картері маховика за допомогою трьох болтів. На його валу вільно надіта шестерня на бронзовій втулці, до якої кріпиться барабан, що веде до дискової муфти. Провідні диски через пази з'єднані з барабаном, ведені - з втулкою обгонів муфти.

Для включення муфти є важіль. При запуску втулка заклинюється роликами на валу, і рух йде до шестерні включення, яка шліцами з'єднана з валом редуктора, входячи в контакт з вінцем маховика мотора.

Контакт шестерні з маховиком відбувається важелем. Вивід із зачеплення виробляє автомат, що складається з тримача двох вантажів, штовхача і пари пружин.

Перед запуском шестерню включення, вільно ковзаючу по шліцах валу, важелем зачіпляють з маховиком мотора. Потім заводиться ПД і включається важіль муфти редуктора. Починається передача осьових сил через упорний підшипник до нажимного диску, який здавлює ведені і ведучі диски муфти. Далі зусилля переходять на втулку, що заклинюється роликами на валу, і починається обертання. Обертаючись, шестерня розкручує коленвал мотора, і заводить його.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Редуктор ПД 350