Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Редуктор ПД А-41

Редуктор ПД А-41

Наявність: На складі
1,400.00 грн
 

Цим редуктором забезпечені двигуни А-41 для тракторів ДТ-75 і Т-4А. Він передає обертання від ПД на дизель при пуску. Його частинами служать фрикційна муфта зчеплення з муфтою вільного ходу і механізмом виключення.

Зібраний редуктор в корпусі, який укріплений на фланці картера маховика за допомогою 3-х болтів. Вал крутиться в 2-х підшипниках, закріплених в корпусі і кришці редуктора.

Вал не заважає вільно обертатися шестерні з впрессованной бронзовою втулкою. Від осьових зсувів з одного краю її утримує кільце, затиснуте між торцем валу і підшипником, з іншого - опорний диск муфти зчеплення. На шестерні закріплений провідний барабан муфти зчеплення.

На барабані редуктора є 4 виступи, які входять у пази на провідному диску муфти. Виступи відомих дисків муфти зчеплення входять у пази обойми муфти вільного ходу. Ведучі та ведені диски обрамлені опорним і натискним дисками.

Опорний диск разом з обоймою муфти вільного ходу закріплений до маточини, вільно розташованої на валу. Центрування обойми по відношенню до маточини здійснюють два штифта. У розточення маточини встановлюється упорний підшипник, що передає осьове зусилля при роботі муфти на вал редуктора і підшипник. Механізм виключення складають дві втулки, що сполучаються по гвинтової поверхні, і рукоятка.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Редуктор ПД А-41