Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Редуктор ПД 8 на Т-40

Редуктор ПД 8 на Т-40

Наявність: На складі
1,600.00 грн
 

Редуктором пускового двигуна передається крутний момент від цього агрегату на вінець маховика основного двигуна для його запуску і для зниження частоти обертів між коленвалом пускового пристрою і колінчастим валом дизельного двигуна.

Передача обертання від колінчастого валу пускового двигуна до шестерні муфти здійснюється через проміжну шестерню. Разом з цією шестернею починають спільно обертатися прикріплені до неї барабан і провідні фрикційні диски. Але вал редуктора ПД при цьому залишається нерухомим.

Шестерню включення зчіплює з вінцем маховика тракторного дизеля поводок, і фіксуює в стані включення важки-засувки, притискує до втулки пружинами стиснення. Муфта включається плавним переміщенням важеля в положення, коли рухливий упор починає ковзати по виступах зафіксованого упору і при цьому зміщується по осі вправо. При включеній муфті зчеплення заклинюються ролики обгонів муфти, і вал редуктора ПД починає обертатися, передаючи обертання на маховик двигуна. В момент, коли обороти дизеля зростуть, його маховик почне обертати вал редуктора і збільшувати його обертів. У цей момент вал РПД автоматично від'єднає його від працюючого двигуна.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Редуктор ПД 8 на Т-40