Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Редуктор ПД МТЗ Д-240

Редуктор ПД МТЗ Д-240

Наявність: На складі
1,200.00 грн
 

Цей редуктор пускового двигуна МТЗ передає обертання на запущений дизель. Він складається з валу з двома підшипниками, фрикційного зчеплення, механізму включення і муфти вільного ходу. На валу вільно обертається шестерня зчеплення, яка завжди зачеплена з проміжною шестірнею ПД.

До шестірні кріпиться провідний барабан муфти з чотирма виступами, які входять в пази на провідних дисках муфти. Виступи на ведених дисках входять у пази в спеціальній обоймі муфти вільного ходу, через що при обертанні дисків обертається і обойма. На внутрішній стороні обойми є 4 фасонних пази з роликами-циліндрами. Причому при включенні зчеплення і початком обертання втулки, ролики, перекочуючись по пазу, стопорять обойму на валу.

Шестерня зачіпається з вінцем маховика важелем, сполученим набором тяг з важелем, що включає муфту. Поворот важеля і валика включення до упору назад приводить до повороту і натискного упора.

Зворотний поворот важеля пружиною відводить натискний диск, упорний підшипник і рухливий упор. Зростання оборотів на дизелі призводить до того, що механізм включення при оборотах 750-840 об / хв звільняє тримач. Стислими пружинами штовхачем відштовхується назад тримач, і шестерня втрачає зв'язок з маховиком. Змащується редуктор маслом, що заливається в корпус ПД.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Редуктор ПД МТЗ Д-240