Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Редуктор ПД СМД-18

Редуктор ПД СМД-18

Наявність: На складі
1,600.00 грн
 

Одноступінчатий редуктор, встановлений на картері маховика дизеля, слугує для передачі обертання від «пускача» до мотора СМД-14 і СМД-18. Його становить корпус з кришкою, вал, муфта зчеплення і вузол автоматичного виключення. Опорами для обертання валу редуктора служать 2 шарикопідшипники, встановлені в корпусі і кришці.

Муфта зчеплення, закріплена на валу, складається з ведучого барабана, спеціальної втулки, ведених і провідних дисків і упорного диску. Шестерня в муфті зчеплення може вільно обертатися на валу редуктора, завжди перебуваючи в контакті з шестернею пусковий машини.

До редукторної шестірні прикріплений провідний барабан, який своїми поводками входить в пази на провідних дисках. Диски, що обертаються шліцами, входять у пази на спеціальній втулці, до якої болтами прикріплені маточина і упорний диск. Рухливий упор, в який запресований упорний підшипник, вступає у зачеплення з валиком включення.

Шліцьовій кінець валу має шестерню і вузол автоматичного виключення, що включає тримач, прикріплений до фланця шестерні болтами. Прорізи тримача на осях мають 2 вантажі. Усередині валу містяться 2 пружини і штовхач, що проходить крізь отвір в спеціальному болту, укрученим в вал редуктора.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Редуктор ПД СМД-18